Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Malerie
1060929. GUNNAR ROMDAHL. Motiver fra Korsvej. Olie på lærred, signeret og dateret 1971.
« Tilbage til genstanden