ARMBÅND, Massimo Dutti, Spanien.

106049. ARMBÅND, Massimo Dutti, Spanien.

Med forgyldte detaljer. Original æske medfølger.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.559