SYMASKINE, Junker & Ruh, århundredeskiftet 18/1900.

105902. SYMASKINE, Junker & Ruh, århundredeskiftet 18/1900.

højde 30, længde 50, dybde 26 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.022