WALDEMAR SJÖLANDER. Akvarel, signeret 1945.

105871. WALDEMAR SJÖLANDER. Akvarel, signeret 1945.

Sankt Eriks torg, Gøteborg, 37 x 44 cm.

ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Waldemar Sjölander (1908–1988)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Antal besøg: 1.396