BÖRJE VESLEN. Litografi.

BÖRJE VESLEN. Litografi.
1057581. BÖRJE VESLEN. Litografi.

Ansigt. Signeret og nummereret 11/75 ex. Bog af kunstneren medfølger. 17,5x15 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.950