PEROLOF NILSSON. Ætsning.

PEROLOF NILSSON. Ætsning.
1056777. PEROLOF NILSSON. Ætsning.

Vinge. Signeret og nummereret 16/100 ex. Dateret -77 20x19 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 381