WALTER BENGTSSON. litografi.

WALTER BENGTSSON. litografi.
1055336. WALTER BENGTSSON. litografi.

Sammensætning i hånden. Eget tryk. Bær dedikation. Dateret 1967 44x57 cm.

Mindre Overfladeslitage og plettet underkant.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 505