LÆNESTOL, bonderokoko, delvis 1800-tallet.

105361. LÆNESTOL, bonderokoko, delvis 1800-tallet.

Hvidmalet med original farve under. Buet form. Udskåret indretning. Pelsformet bagplade.

Rapport. Farvespild. Senere reparationer. Stof med skader og slitage. Senere pude.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.989