SPEJL, sent gustaviansk 17. / 19. århundrede.

105329. SPEJL, sent gustaviansk 17. / 19. århundrede.

Forgyldt og bronze, 66 x 46 cm.

forkortet, slid, senere maling.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.003