SPEGELBYRÅ, første fjerdedel af det 20. århundrede.

105306. SPEGELBYRÅ, første fjerdedel af det 20. århundrede.

Fyrretræ. Tre skuffer. Top med ovalt spejl. Længde 100, bredde 57, højde 151 cm.

Brugsslitage, mindre revner, et knækket håndtag, dele medfølger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 626