BYGGEBRILLER og GRAVEBØD, blandt andre MFZ og FAC, Mark Sylwan, Stockholm, midten af det 20. århundrede.

1052540. BYGGEBRILLER og GRAVEBØD, blandt andre MFZ og FAC, Mark Sylwan, Stockholm, midten af det 20. århundrede.

Rendegraver i original æske, MFZ. Kartonstørrelse ca 35x15x17 cm Æske, FAC, størrelse ca 30,5x22x4,5 cm Tom æske FAC medfølger.

Alder og Brugsslitage. Rendegraver ikke funktionstestet. Box FAC ikke gennemgået, muligvis ikke komplet (dele ikke gennemgået).

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.155