THOMAS SIDNEY COOPER. tilskrevet, olie på lærred, sign.

105169. THOMAS SIDNEY COOPER. tilskrevet, olie på lærred, sign.

Køer på en eng. 45x61.

Retoucher. Knitrer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Køer på en eng. 45x61.

Retoucher. Knitrer.

Antal besøg: 1.141