MICHAEL QVARSEBO. Akvarel.

MICHAEL QVARSEBO. Akvarel.
1050856. MICHAEL QVARSEBO. Akvarel.

Abstrakt komposition. Signeret og dateret -64. 76x54 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Michael Qvarsebo (Født 1945)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Michael Qvarsebo (Født 1945)

Antal besøg: 427