VASE, dækglas. Ungdom. Signeret Arsall.

10506. VASE, dækglas. Ungdom. Signeret Arsall.

Vereinigte Lausitzer Glaswerke AG, Weißwasser 1918-29. Højde 26 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 5.155