ARMBÅND, sølv & rav.

ARMBÅND, sølv & rav.
1050570. ARMBÅND, sølv & rav.

Armbåndet er omkring 6 cm i diameter. Ravfarvet måler cirka 3,5x2,5 cm.
Blomsterdekoration på siden af rav.
Stemplet 925, vægt ca 23 gr.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
1050570. ARMBÅND, sølv & rav.

Stemplet 925, vægt ca 23 gr.

Brugsslitage.

Antal besøg: 457