LITOGRAFISKE TRYK, 3 stk., efter von Wright, 1900-tallet.

1050286. LITOGRAFISKE TRYK, 3 stk., efter von Wright, 1900-tallet.

Nøddeknækkeren. Domherre og Silkehale. 37x26 cm hver.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 269