KARIN PERSSON. Træsnit.

KARIN PERSSON. Træsnit.
1050269. KARIN PERSSON. Træsnit.

Julenat i Göingeskogen. Nummer 8. Signeret og dateret 1938.
24x16 cm. På verso udstillingsmærke Skåne Kunstforening. Malmø.

Gulning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gulning.

Antal besøg: 486