MAJ-BRITT BÄCKSTRÖM. Olie på lærred.

1050204. MAJ-BRITT BÄCKSTRÖM. Olie på lærred.

Hvilestol. Signeret MWB. 34x32 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 2.403