En ring i 9 karat gult guld prydet med en enkelt kulturperle.
Denne ring er 9 karat gult guld (stemplet).
Denne ring er sat med en enkelt perle, der måler ca. 5 mm i diameter.
Denne ring har et rundt, viftede design omkring perlen, der måler ca. 12 mm i diameter.
EU-ringstørrelse: 56¼.
UK ringstørrelse: P. Totalvægt: 3,1 gram.
Brugt/godt.
Mindre ridser.