PERLE-SET GULD RING.

PERLE-SET GULD RING.
1050169. PERLE-SET GULD RING.

En ring i 9 karat gult guld prydet med en enkelt kulturperle.

Denne ring er 9 karat gult guld (stemplet).

Denne ring er sat med en enkelt perle, der måler ca. 5 mm i diameter.

Denne ring har et rundt, viftede design omkring perlen, der måler ca. 12 mm i diameter.

EU-ringstørrelse: 56¼.

UK ringstørrelse: P. Totalvægt: 3,1 gram.

Brugt/godt.

Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!
1050169. PERLE-SET GULD RING.

EU-ringstørrelse: 56¼.

Brugt/godt.

Mindre ridser.

Antal besøg: 505