JOAQUIM SOLER COSTA (1941). "langsom".

1049746. JOAQUIM SOLER COSTA (1941). "langsom".

Olie på lærred Signeret. På bagsiden, signeret, betitlet, placeret i Gavá og dateret 1972 59,5x72 cm.

Lille brud i støtten. med ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 694