EDUARD KETTNER, KÖLN. CHAMPION cal. 12/70.

1049568. EDUARD KETTNER, KÖLN. CHAMPION cal. 12/70.

Produktionsnummer: 100307 Fremstillingsår: 1992 Tøndelængde: 71 cm Udskiftelige choker medfølger.
Ventileret bom, udkastere, ingen automatsikring.

Ridser og Kantstødt i stemplet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Adresse

Cederströms Slinga 1
195 61 Arlanda Stad
Sverige

Antal besøg: 10.896