SIEGWARD SPROTTE (GERMAN 1913-2004). ABSTRAKT LANDSKAB.

1048271. SIEGWARD SPROTTE (GERMAN 1913-2004). ABSTRAKT LANDSKAB.

Litografi, 1986 Signeret med blyant, utydelig titel og nummereret 12/100 Billede: 44 x 58cm; Samlet mål 63 x 81 cm.

Under glas, uundersøgt ud af glaseret ramme. Let overfladesnavs ellers i original stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dreweatts Online
Antal besøg: 1.142