TUULIKKI PIETILÄ. Akvarel.

TUULIKKI PIETILÄ. Akvarel.
1047150. TUULIKKI PIETILÄ. Akvarel.

Kystdelen af Bornholm. Signeret og dateret Sandvig 4/8 -47 30x37 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Tuulikki Pietilä (1917–2009)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Tuulikki Pietilä (1917–2009)

Antal besøg: 4.944