EBBE HÖGLUND. Pastel.

EBBE HÖGLUND. Pastel.
1045073. EBBE HÖGLUND. Pastel.

Balletdansere. Signeret 25x15 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Ebbe Höglund (1914–1993)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Ebbe Höglund (1914–1993)

Antal besøg: 456