JOHNNY MILLAR. Panel, signeret og dateret -1891.

1044731. JOHNNY MILLAR. Panel, signeret og dateret -1891.

Mål på billedfladen ca 49 cm x 37 cm.

Aldersrelateret slid, se billeder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 340