BORD, Art Nouveau, århundredeskiftet 1800/1900.

104450. BORD, Art Nouveau, århundredeskiftet 1800/1900.

Hvidlakeret knoglestruktur. Længde 110, bredde 90, højde 76.

Pletter og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pletter og slitage.

Antal besøg: 688