VASER, 2 stk, stentøj, Louise reding, sign.

104380. VASER, 2 stk, stentøj, Louise reding, sign.

Dels med knitrende lir.
Højde 11 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dels med knitrende lir.
Højde 11 cm.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.044