104331. Sæt , oliemalerier, 4 stk inkl. Vagn Ove.
Vagn Ove. Interiør. Olie på lærred, signeret. 39 x 29 cm.
Sømning. Gårdsplads. Olie på lærred, signeret. 45 x 37 cm.
Ester Rosén. Motiv fra Paris. Olie på lærred, signeret. 37 x 64 cm.
Henning Bjärdam. Sydeuropæisk motiv. Olie på lærred, signeret. 45 x 65 cm.