Kommode, PALLE OG 1 PAR STOLE, mahogni.

104231. Kommode, PALLE OG 1 PAR STOLE, mahogni.

rokokostil og engelsk stil, kontorhøjde 69, bredde 62, dybde 34 cm.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 617