Mele - Portræt af Lunia Czechowska efter Amedeo Modigliani, olie på lærred, signeret nederst til højre "Mele da Modigliani", ca.53x37cm, med ramme.
god stand.
Friedrich-Ebert-Straße 2 61118 Bad Vilbel Tyskland