ELISABETH OLSSON-LINNERSTEN. SELVPORTRÆT.

1037613. ELISABETH OLSSON-LINNERSTEN. SELVPORTRÆT.

Monogram signeret og dateret -07, mixed media på papir, ca 49x39 cm.
Proveniens: Arne Lindqvists samling af kunstnerselvportrætter.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.386