GUNNAR BRUSEWITZ. Pen-og-blæk tegning.

1037171. GUNNAR BRUSEWITZ. Pen-og-blæk tegning.

Landskab med mennesker og vild tyr. Signeret og dateret -50 21x23 cm.

Gulfarvning og lidt mindre pletter.

Kunstner/designer

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Antal besøg: 630