EN ELEKTROPLATET FORM OVAL DOBBELT BAKKE AF MAPPIN & WEBB.

1035910. EN ELEKTROPLATET FORM OVAL DOBBELT BAKKE AF MAPPIN & WEBB.

begyndelsen af det 20. århundrede, 70 cm (27 1/2in) lang.

Mærker og ridser i overensstemmelse med alder og brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dreweatts Online
Antal besøg: 524