MAJA SÖDERLUND-KUMLIEN. Pastel.

1035122. MAJA SÖDERLUND-KUMLIEN. Pastel.

Ardenner heste. Signeret MS og dateret 1917.
52x58 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

52x58 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.518