BREV, Kina, 20. århundrede.

BREV, Kina, 20. århundrede.
1034280. BREV, Kina, 20. århundrede.

Cirka 34 x 22,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 34 x 22,5 cm.

Brugsslitage.

Täby Auktionsbyrå
Antal besøg: 362