OLLE AGNELL. olie på Panel, monogram signeret.

103342. OLLE AGNELL. olie på Panel, monogram signeret.

Landskab. 42 x 52 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Olle Agnell (1923–2015)

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab. 42 x 52 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Olle Agnell (1923–2015)

Antal besøg: 2.193