PAUL JENSEN. Pen-og-blæk tegning.

1032169. PAUL JENSEN. Pen-og-blæk tegning.

Tiger. Signeret og dateret 1947. 11,5x21 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 589