STEEN CHR ESPERSEN. Olie på lærred.

1031335. STEEN CHR ESPERSEN. Olie på lærred.

Strud V. Bauhaus. A verso signeret, betitlet og dateret feb -74 63x63 cm.

Oramad. Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 356