Vejfejemaskine, mærket dinky toys Johnston Road fejemaskine, ca.14 cm lang Brandbil, mærket dinky toys Meccano Ltd, Merryweather marquis fire tender 285 Pat No 920534, ca.16 cm lang.
Lakridser, spillet stand.
Der mangler dele til brandbilen.
Revnet vindue.
Lakridser, spillet stand.
Revnet vindue.