LEGETØJSBILER, 2 gadefejemaskiner, brandbil Dinky legetøj, England.

1029893. LEGETØJSBILER, 2 gadefejemaskiner, brandbil Dinky legetøj, England.

Vejfejemaskine, mærket dinky toys Johnston Road fejemaskine, ca.14 cm lang Brandbil, mærket dinky toys Meccano Ltd, Merryweather marquis fire tender 285 Pat No 920534, ca.16 cm lang.

Lakridser, spillet stand.
Der mangler dele til brandbilen.
Revnet vindue.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lakridser, spillet stand.
Revnet vindue.

Antal besøg: 1.357