BORD, metalplade, foldeben.

BORD, metalplade, foldeben.
1029552. BORD, metalplade, foldeben.

71 cm høj ca 180 x 44 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker, rusten.

Få foretaget en gratis vurdering!

71 cm høj ca 180 x 44 cm.

Antal besøg: 2.043