SHOWCASE, Louise XVI stil, 20. århundrede.

102801. SHOWCASE, Louise XVI stil, 20. århundrede.

Længde 87 bredde 38 højde 153 cm.

Brugsslitage, lejlighedsvis revner på ben, glashylder med sporadiske Kantstødt.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.509