LAVOAR, begyndelsen af det 20. århundrede.

102749. LAVOAR, begyndelsen af det 20. århundrede.

Hvidmalet. Essay med stenplade og fliser. Længde 75, bredde 50, højde 103 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 833