Kommode, Nyrenæssance, anden halvdel af det 19. århundrede.

102685. Kommode, Nyrenæssance, anden halvdel af det 19. århundrede.

Åre malet. Fem skuffer. Længde 83, bredde 47, højde 114 cm.

Brugsslitage, lejlighedsvise pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 706