RENAULT MEGANE, 2000.

RENAULT MEGANE, 2000.
1026799. RENAULT MEGANE, 2000.

RJR 473.
Målerstand 180457.
Sommerdæk monteret. Der medfølger pigfri vinterdæk.

Sælges i eksisterende stand til ejendom. Slitage, ridser, rust, buler. Kørt til auktionsfirmaet. Ikke fuldt gennemgået.

Stoplyset er tændt.

Få foretaget en gratis vurdering!

RJR 473.
Målerstand 180457.

Stoplyset er tændt.

Antal besøg: 3.229