EVA BENGTSSON, urne, stentøj, sign.

102415. EVA BENGTSSON, urne, stentøj, sign.

Maveform med okseblodsglasur. Højde 16,5 cm.

Mindre slitage og bund med brændende revne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 860