SOFABORD, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

102373. SOFABORD, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

Kortsider med skuffer. Længde 158 cm, bredde 63 cm, højde 56 cm.

Ridser og slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser og slid.

Antal besøg: 855