BARBIEDOCKA, Mattel, 1960'erne.

102371. BARBIEDOCKA, Mattel, 1960'erne.

Blondt hår, rød aftenkjole, handsker og smykker.
Højde 29 cm.

Krop med mindre ridser. Stemplet på skinken.
Medfølgende æske ikke original.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 29 cm.

Antal besøg: 1.333