VICKE ANDREN. Akvarel og blæk, 2 stk, monogram sign.

102260. VICKE ANDREN. Akvarel og blæk, 2 stk, monogram sign.

Figurscener, 20 x 28 cm og 14 x 12 cm.

ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.902