DESK, New Renaissance, slutningen af det 19. århundrede.

102192. DESK, New Renaissance, slutningen af det 19. århundrede.

Længde 117 cm Bredde 55 cm Højde 75 cm.

Slid, malingsfrigørelse Mangler nøgle.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 951