MARIUS ENGBERT. olie på lærred.

1021620. MARIUS ENGBERT. olie på lærred.

Blomster, signeret ME og dateret -58, 63x51 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 843